NAFIGATE kyselina hyalurónová

100% hydratačné esencia NAFIGATE kyselina hyalurónová ma unikátne zloženie. Produkt obsahuje 2% koncentrácii kyseliny hyalurónovej a navyše v najúčinnejšej kombinácii dvoch veľkostí molekúl HA. Mini HA ™ má veľkosť molekúl 3000 - 10000 daltonov. Vďaka svojej veľkosti preniká do hĺbky pokožky a tam stimuluje obnovu a rast buniek a zaisťuje bezkonkurenčnú hĺbkovú hydratáciu. Mini HA ™ má 1% koncentrácii. Klasická kyseliny hyaluronová má veľkosť molekúl 1-2 mil. Daltonov a pôsobí na povrchu pokožky. Má tiež 1% koncentrácii.

Unikátny produkt za bezkonkurenčnú cenu.

Prevažná väčšina krémov, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, dokáže pôsobiť iba na povrchu pleti ako jemný povlak. To znamená, že spravidla je účinok obmedzený a efekt funguje len 24 hodín.
To samozrejme neznamená, že by takáto kyselina hyalurónová bola neúčinná, ale jednoducho sú molekuly takej kyseliny hyalurónovej veľké na to, aby prenikli hlbšie medzi bunky pod povrch kože. Takže pôsobí „len“ ako zvlhčovač: hydratuje vonkajšiu vrstvu pleti tým, že na seba viažu vodu.

Nafigate Kyselina Hyalurónová má unikátne zloženie, ktoré kombinuje nízko aj vysokomolekulárne molekuly a práve vďaka tomu funguje nielen na povrchu pokožky, ale preniká aj do hlbších vrstiev pokožky.

Vďaka tomuto zloženiu Nafigate Kyselina Hyalurónová dokáže prenikať až do oblasti v koži - dermis - kde vznikajú vrásky. Je vedecky dokázané, že molekuly s nízkou alebo veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou sú biologicky aktívne. Efekt je teda nielen okamžitý, ale tiež dlhodobý.

Nafigate Kyselina Hyalurónová je vyrobená s neobvykle vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. V kozmetike sa bežne používa iba koncentrácia do 1 %. Vyššia koncentrácia sa potom používa iba v lekárstve. Nafigate Kyselina Hyalurónová je tak so svojou 2 % koncentráciou úplne výnimočným produktom na trhu s kozmetikou.

Objednávka priamo od výrobcu

NAFIGATE Výhody:

 • Použitie prírodnej a telu vlastnej aktívnej látky.
 • Pocítite doslova omladenie pokožky počas pár týždňov.
 • Okamžitý a zároveň dlhodobý efekt.
 • Vysoká koncentrácia aktívnej látky.
 • Forma gélu, ktorý má lepšiu vstrebateľnosť ako krémy.
 • Vhodná aj na mezoterapiu.
 • Aj pre galvanické a ultrazvukové žehličky

Aké má Nafiogate Kyselina hyalurónová účinky?

Nafigate Kyselina Hyalurónová pomáha udržiavať optimálnu hydratáciu pleti, zvyšuje celkovú elasticitu a pevnosť pleti, redukuje vrásky a mimické ryhy, ale aj predchádza ich vzniku, čo sú prvé predpoklady pre oddialenie príznakov starnutia.

Účinky:

 • Maximálna hydratácia zvnútra, ale aj z vonkajšej časti pleti.
 • Redukcia jemných aj hlbokých vrások.
 • Zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti.
 • Eliminácia jazvičiek a raniek.
 • Zjednotenie pleti.

Zloženie výrobku:

 • Kyselina Hyaluronová 20 ml
 • Prísady: Agua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Salicylic Acid
Objednávka priamo od výrobcu

Nafigate Kyselina Hyalurónová jedinečné vlastnosti

 1. Vyživuje na povrchu (veľké molekuly), ale hlavne preniká hlboko do pokožky (malé molekuly)
 2. Na povrchu aj hlboko v pokožke hydratuje - viaže na seba až 4.000x viac vody než sama váži. To žiadna iná látka nedokáže. A hydratácia je základ akejkoľvek starostlivosti o pokožku
 3. Mini HA dokáže obnovovať bunky pokožky a stimulovať rast nových buniek!!!
 4. Obmedzuje tvorbu vrások
 5. Zjemňuje pokožku
 6. Pôsobí proti jazvám
 7. Je úplne bezpečná - je to látka vlastná ľudskému telu
 8. 100% čistá kyselina hyaluronová