Otázky a odpovede

Ako často môžem kyselinu hyalurónovú používanie?

Kyselina hyalurónová sa odporúča používať pravidelne najlepšie ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť. Pre trvalý účinok používajte pravidelne.

S akým časovým odstupom po aplikácii kyseliny hyalurónovej môžem naniesť krém?

Časový odstup medzi nanesením kyseliny hyalurónovej a hydratačného produktu podľa vášho typu pleti závisí na vašom type pleti. Počkajte, až sa produkt vstrebe a ak pleť bude suchá, potom naneste vrstvu nasledujúceho produktu.

Stačí iba NAFIGATE Kyselina hyalurónová gél alebo mám použiť aj krém?

Po nanesení gélu NAFIGATE kyseliny hyalurónovej sa odporúča nanesenie hydratačného krému podľa vášho typu pleti. Dôležitá je aplikácia denného krému s výživnými látkami a ochranným faktorom (SPF), ktoré pomôžu v kombinácii s kyselinou HA proti vzniku pigmentových škvŕn či vrások.

Je mi 55 rokov, pomôže mi ešte kyselina hyaluronová?

Áno, kyselina hyaluronová pomáha v redukcii a eliminácii vzniku a tvorbe vrások. Navyše regeneruje pleť a navracia jej mladistvý hydratovaný vzhľad, najmä pri pravidelnom používaní.

Je mi 25 rokov, pomôže mi ešte kyselina hyaluronová?

Áno, kyselina hyalurónová sa zameriava na všetky vekové skupiny - je vhodná nielen k náprave vzniku vrások, ale aj k ich predchádzanie. HA kyselina je účinným riešením v prevencii proti vráskam a unavene vyzerajúce pleti.

Ako sa správa kyselina hyalurónová v pleti?

Záleží na zloženie kyseliny hyalurónovej. NAFIGATE Kyselina hyalurónová je unikátny v tom, že na rozdiel od ostatných anti-aging produktov kombinuje nízko- aj vysokomolekulárne formu 100% čistej kyseliny hyalurónovej v 2% koncentrácii. Tým funguje nielen na povrchu pokožky, ale preniká do hlbších vrstiev, dermise, kde sa tvoria vrásky. Efekt je teda nielen okamžitý, ale aj dlhodobý. Jedná sa o aktívnu látku, ktorá je prírodného pôvodu a je telu vlastná. Používaním kyseliny hyalurónovej teda dochádza k dopĺňanie jej pôvodnej koncentrácie v tele, ktorá sa stúpajúcim vekom klesá.

Na čo môžem kyselinu hyalurónovú použiť?

NAFIGATE Kyselina hyalurónová pomáha vďaka svojmu zloženiu v eliminácii tvorbe jaziev (po akné a iné) a vrások. Vďaka tomu je kyselina hyalurónová vhodná k aplikácii na akúkoľvek oblasť tela s výskytom vrások či jaziev.

Aké je zloženie NAFIGATE kyselinu hyaluronovú?

NAFIGATE Kyselina hyalurónová gél 20 ml obsahuje: Agua, Glycerín, Sodium hyaluronate, butylénu Glycol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Salicylic Acid